Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Co sądzicie o moim rekordzie.


LwL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie najgorzej :)

Widywałem lepszych ale na pewno nie byli to Polacy.

A poza tym to widzę, że nie zajmowałeś się celami mapy :D jakbyś je robił wynik byłby lepszy.

Ogółem jest git :p

Opublikowano

Ja niestety na specialiscie stoje z serią 16 :P

Nie sądzę że 15 dedów to dużo mając noob team i tylko 2 osoby które mi pomagają ... żeby przejąć d puknt musiałem zabić wszystkich z wrogiej drużyny ale oczywiście mój team nie dał rady obronić zanim dotarłem do punktu i tak w koło macieju wyrzynałem seriami wrogów a mój team zupełnie nie korzystał z szansy żeby cokolwiek przejąć ...

A co do filmiku to był robiony jeszcze w closed becie i po oglądnieciu go wiadomo że to była bardzo łatwa gra... jak ja to zwę nooby vs nooby :P

Na dzień dzisiejszy trudno jest taka serie zrobić i te rekordy które są w rankingach jeszcze na closed becie robili z totalnymi noobami.

Opublikowano

Człowieku czym ty w ogole sie chwalisz ..... taka seria to smiech na sali. Ja mam serie 18:0 i bym nawet nie wpadł na pomysł by srac tu z tym na forum bo to gówniany wynik, wielki mi temat, co za dziecinada. Poza tym masz człowieku ogolno eurpejski ranking w samej grze serii zabojstw itp. i sprawdź sobie jaki cienki jestes na tle reszty i po kiego z tym tu wpadasz ..... :) trenuj trenuj, najlepiej korę mozgową

Opublikowano

heh no gościu niezle dowalił ! , 10:0 słabo heh, ciekaw jestem ile miałeś ty.

10:0 to w chuj słabo, a zwłaszcza kampiąc na fragi zamiast zajmować punkty. Moja druga gra w GRO 15 killstreak, miałbym więcej ale jak zwykle kamperzy używający bugów everywhere.

@Edit

Z drugiej strony, patrząc na ich team były same warzywa, które strzelały pewnie na oślep i grały pierwszy raz w FPS'a. 10:0 to nic specjalnego, staty to tylko dodatek, najważniejsze jest zajmowanie punktów.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

tak na prawdę to szału nie ma, ale wynik miły.

jak byś wbił ze 15-20, to by można było podziwiać, a tak to nie jest źle...

 

ten typ od 45killstreak roz**ał system doszczętnie, ale myślę, że miał też dużo farta - nie grał chyba z jakimiś górnolotnymi przeciwnikami :P

Opublikowano

Słabe, poza tym masz od tego specjalny temat

/Cls

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...